Grandinėlės pakabukas DRAMBLIUKAS

 • Grandinėlės pakabukas DRAMBLIUKAS

  1680
  21  Sutaupykite 420
  Pasiūlymas galioja iki 2024-01-31
  Į krepšelį 

  /Grandinėlės papuošalas su pakabuku simboliu DRAMBLIUKU ir gėlavandeniu perlu. Detalės nerūdijantis plienas. Grandinėlės ilgis 50 cm./   

   

  Dramblys – taikos, laimės, meilės, išminties simbolis. Šis gyvūnas vertinamas su didele pagarba ir manoma, kad jis suteikia gyvybei išmintį, gerumą ir stabilumą.
  Papuošalai su dramblio simboliu suteikia kantrybės ir ištvermės, primena, kad gyvenimo pagrindas yra meilė ir ištikimybė. Pagrindinis šio amuleto uždavinys yra apsaugoti jo turėtoją nuo piktos akies ir kitų bėdų bei padėti sukurti ramybės ir nuovokumo atmosferą.
  Dramblys taip pat yra ir svarbiausias Feng Shui simbolis. 

   

  PERLAI (džiaugsmas) – suakmenėjusi ašara – tikriausias laimės talismanas. Savo šeimininkui jie atneša džiaugsmą ir norų išsipildymą. Perlai pritraukia meilę, pinigus, visokeriopą sėkmę, suteikia apsaugą, saugo motinystę, užtikrina sėkmingą nėštumą. Jie suteikia išminties per patirtį, mažina nervingumą, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras. Perlai taip pat skatina gerumą, garantuoja ilgaamžiškumą, išsaugo grožį ir jaunystę.