Grandinėlės kaklo papuošalas LINA

 • Grandinėlės kaklo papuošalas LINA

  1360
  17  Sutaupykite 340
  Pasiūlymas galioja iki 2023-02-15 23:59
  Į krepšelį 

  „Tu man dar esi berniukas, panašus į šimtą tūkstančių kitų berniukų. Aš tau esu lapė, panaši į šimtą tūkstančių lapių. Bet jei tu mane prisijaukinsi, mudu būsime vienas kitam reikalingi. Tu man tada būsi vienintelis pasaulyje. Aš tau būsiu vienintelė pasaulyje” /Antuanas de Sent Egziuperi/

   

  /Natūralus akmuo labradoritas. Originalus Swarovski kristalas. Grandinėlės ilgis 45 cm. Galima rinktis sidabro arba aukso spalvos detales./  

   

  Kaklo papuošalas su natūralaus labradorito akmens karoliuku ir Swarovski kristalų kubu - simbolizuoja besąlygišką ir tikrą draugystę. Būtent labradoritas padeda atskirti iliuzijas, įsivaizdavimus nuo tikros ir neišgalvotos esybės. Neatsitiktinai papuošale įkomponuotos dvi skirtingos figūros - apskritimas ir kubas.

   

  Apskritimas atskiria nuo išorės ir viduje suteikia saugumą bei užtikrina vientisumą.Uždaros formos skritulys asocijuojasi su didelės koncentracijos energija. Pozityvūs dalykai yra viduje, o negatyvūs lieka išorėje.

  Kubas arba kvadratas perteikia tvirtumą, tvarką ir stiprybę. Kubas taip pat simbolizuoja keturis žmogaus atspindžius: jausmus, mintis, pojūčius, intuiciją.

   

   

  LABRADORITAS (sielos atmintis) – kantrybės ir ištvermės akmuo, suteikiantis stiprią apsaugą, padedantis atskirti iliuzijas nuo realios situacijos. Labradoritas suteikia energijos susikaupti, nuramina pernelyg aktyvų protą ir konfliktines, nerimą keliančias mintis. Šis akmuo padeda išreikšti savo originalumą, ramina pyktį ir stresą, padeda nugalėti neveiklumą ir neryžtingumą, padeda bendravimui, stiprina savigarbą, savo gebėjimų pajautimą.