Grandinėlės kaklo papuošalas ESU MYLIMA

 • Kraunamos nuotraukos

  Grandinėlės kaklo papuošalas ESU MYLIMA

  15 
  Į krepšelį 

  /Nerūdijančio plieno grandinėlė. Pakabukas amuletas FATIMOS ranka, puoštas cirkonio akutėmis. Grandinėlės ilgis 40 cm./

   

  Fatimos ranka (Hamsa, Penki) apsaugo nuo nužiūrėjimų, nesėkmių, apkalbų, pavydo ir blogos įtakos. Centre esanti akutė – tai visa matanti Dievo ar Angelo akis.
  LEGENDA. Mahometo dukrai Fatimai, ruošiant vakarienę, į namus grįžęs jos vyras parsivedė naują žmoną. Sukrėsta vaizdo, moteris netyčia įmerkė ranką į verdantį vandenį ir visiškai nejautė fizinio skausmo todėl, kad šios moters dvasinis skausmas buvo galingesnis. Fatimos vyras, priblokštas to įvykio, atsisakė savo sumanymo ir šeima liko kartu kokia buvus.

   

  TIKIMA, KAD:


  FATIMOS rankos amuletas vyrui suteikia tvirtos savikontrolės, savitvardos, išdidumo ir rimtumo. Stipriosios lyties atstovams šio amuleto nešiojimas užtvirtina jėgą ir galią, ugdo ištvermę, padeda įvertinti atsakomybę už suteiktą valdžią, stiprina vyriškumo pradą ir saugo nuo išorės blogio.


  FATIMOS ranka skatina moterį tapti įžvalgia, skaityti tarp eilučių ir subtiliai jausti. Šis simbolis padeda moteriai palaikyti šeimos židinį, išlaikyti ramybę, meilę ir jaukumą namuose. Šis amuletas padeda moterims kasdieniniame gyvenime likti mylimomis ir neįskaudintomis.

   

  FATIMOS ranka suteikia visapusę apsaugą vaikams ir parodo jiems teisingą kryptį žengiant gyvenimo keliu. Vaikai, kurie iš prigimties neturi dar susiformavę pažiūrų bei sukaupę įgūdžių, šio amuleto yra apsaugomi nuo blogos įtakos ir neteisingų poelgių.