Auskarai AKIMIRKA

 • Kraunamos nuotraukos

  Auskarai AKIMIRKA

  18 
  Į krepšelį 

  „Sustok, akimirka žavinga!“ Ši frazė iš J.W.Goethe dramos „Faustas“. Dramos pagrindinė tema – faustiškojo tipo žmogaus nepasitenkinimas, nes kiekvieno noro išsipildymo akimirką atsiranda nauji troškimai, todėl neįmanomas pastovus, ilgalaikis džiaugsmas. Papuošaluose naudojamas natūralus akmuo nefritas, kaip tik ir kviečia sustoti ir permąstyti, atrasti džiaugsmingą gyvenimo prasmę. Tai sustiprina ir pakabukas su ratukų raštais, vedantis į esmę - centrą akutę. 

   

  /Natūralus akmuo nefritas. Kubelių dydis 6x6 mm. Pakabukas su cirkonio akute. Dydis 8x10 mm. Detalės nerūdijantis plienas. Viso auskaro ilgis 9,5 cm./

   

  NEFRITAS (gyvybinė energija) – akmuo, kuris suteikia vidinį saugumą, pasitikėjimą savo keliu (kartais kviesdamas sustoti ir jį atsakingai peržiūrėti), sąžiningumą, ištikimybę idealams bei sugebėjimą išlaukti. Nefritas padeda, kai reikia pasirinkti sprendimą konkrečioje situacijoje. Šis mineralas labai tinkamas akmuo, tiems kurie ieškantiems džiaugsmingos gyvenimo prasmės. Tai evoliucijos akmuo, padedantis keisti vidinį ir išorinį pasaulį. Nefritas saugo nuo nuovargio, nesėkmių ir pailgina gyvenimą, skatina prasmingą bendravimą, tačiau nutraukia beprasmį.