Apyrankė VISA KAS TIKRA

 • Kraunamos nuotraukos

  Apyrankė VISA KAS TIKRA

  34 
  Į krepšelį 

  /Natūralus dendrinio opalo akmuo. Karoliukų dydis 10 mm. Detalės nerūdijantis plienas. Pakabukas simbolis IN ir JANG./   

   

  OPALŲ TEMA - atskyrimas. Atskyrimas - gėrio ir blogio, tiesos ir melo, kas tikra ir kas netikra. Poveikio ar pagalbos gali sulaukti tas, kuris žino savo silpnąsias ir stipriąsias savybes, tas, kuris jau pasirinko tarp savo šviesos ir tamsos, kuris jau nebesipainioja vertybėse, žino savo kelią ir juo eina.
  Visi opalai skatina įvairiapusiškumą, intuiciją, optimizmą, žaismingumą, kūrybiškumą, psichologinį paslankumą, spontaniškumą, o kai kam ir lengvabūdiškumą, stiprina norą gyventi. Padeda rasti prasmę išbandymuose.
  Jei jaučiame savyje esant žemą energiją ir nerandame kompromiso su savo vidiniu “aš”, DENDRITINIS OPALAS padės subalansuoti energijas ir leis išspręsti problemas esančias mūsų mintyse.
  Kita labai svarbi dendritinio opalo magiška savybė yra tai, kad jis leidžia labiau suprasti kitus. Jis suteikia galimybę tapti draugiškesniu. Šio kristalo vibracijos taip pat padeda priminti, kad viskas kas vyko ar vyksta gyvenime yra dėl tam tikrų priežasčių.   

   

  IN ir JANG - gyvybės simbolis, nešantis energinę pusiausvyrą. IN negali egzistuoti be JANG ir atvirkščiai. Kaip nėra dienos be nakties, šviesos be tamsos. Rytų filosofija moko, kad nuo IN ir JANG balanso priklauso žmogaus harmonija bei sveikata.

  "Žmogus bus sveikas kūnu ir dvasia, jeigu jame bus IN ir JANG energijų balansas.Tai yra labai sudėtingas dalykas, nes balansas bei harmonija turi būti visuose žmogaus lygmenyse: fiziologiniuose procesuose, psichikoje, subtiliosiose energijose. <> Harmonija su savimi, savo vidumi ir su išoriniu pasauliu – tai mūsų sveikatos ir laimės esmė." /prof. Dalia Sekmokienė/