Apyrankė SUBTILUMAS Safyrai

 • Apyrankė SUBTILUMAS Safyrai

  2480
  31  Sutaupykite 620
  Pasiūlymas galioja iki 2023-04-03
  Į krepšelį 

  /Itin aukštos kokybės natūralus akmuos safyrai. Verta ant virvutės. Tinka riešui nuo 16 cm iki 22 cm. Karoliukų dydis 3,5 mm./  

   

  SAFYRAI - karališki mineralai! "Šis akmuo jau ir anksčiau laikytas karališku, todėl safyrais puošdavosi didikai bei karaliai. Buvo tikima, kad kiekvienas papuošalas su safyrais suteikia elegancijos ir pasitikėjimo savimi. " "Nešiojančios papuošalus su safyrais damos tiesiog pražysta." "Mėlynieji safyrai nuramina mintis ir protą." "Egiptiečiai ir graikai laikė safyrus ištikimybės ir išminties akmeniu."

   

  SAFYRAI - simbolizuoja teisybę, nuoširdumą ir ištikimybę, savininkams atneša ramybę, meilę, džiaugsmą bei išmintį. Lemiamose situacijose padeda rasti geriausią sprendimą, apginti savo poziciją, pabrėžti intelektualumą. Safyrai padeda įgyvendinti materialius troškimus, taip pat išlaikyti turimus turtus. Safyrai taip pat vertinami kaip antidepresniai akmenys, skatinantys intuiciją. energiją, padeda atsikratyti neigiamų minčių ir jaudulio. Sklindanti šio mineralo energija padeda įsivyrauti fizinio, mentalinio ir dvasinio kūno pusiausvyrai. Šis akmuo sudaro sąlygas taikai, ramybei ir giedrai širdyje bei aplinkoje.