Apyrankė NORIM IR GALIM

 • Apyrankė NORIM IR GALIM

  1785
  21  Sutaupykite 315
  Pasiūlymas galioja iki 2024-01-31 23:59
  Į krepšelį 

  "Vien tik norais nieko nepasieksi. Bet kai tavo vizija veda tave pirmyn, tu nori daryti tai, kas padėtų ją įgyvendinti. Tu neverti savęs per jėgą, tiesiog troškimas būna toks stiprus, kad imi daryti tai, ko anksčiau net nežinojai, kad sugebi." /Spencer Johnson/ 

   

  Apyrankė, į kurią sudėti visi mineralai, kurių fizinio poveikio savybės tinka lieknėjimui ir svorio kontrolei, tiems kas tiki mineralų galia. Tačiau tai ir įsimintino grožio papuošalas.   

   

  /Natūralūs mineralai - saulės akmuo, turmalino kvarcas, labradoritas, magnetinis hematitas (kubas), sodalitas, tigro akis, rožinis kvarcas, lava.  Karoliukų dydis 10 mm. Nerekomenduojama nešioti šalia laikrodžio, nes apyrankėje yra akmenukas su magnetu./ 

   

  Saulės akmuo - skatins jūsų pasitikėjimą savimi, didins energiją, kels nutaiką, motyvuos. 

  Turmalino kvarcas - bus idealus palydovas norintiems numesti svorio ir išsivalyti organizmą.

  Labradoritas - suteiks kantrybės, ištvermės, energijos ir tikėjimo savimi, greitins medžiagų apykaitą. 

  Magnetinis hematitas - bus jūsų jėga, ryžtas, sveikata, atsparumas, streso valdymas, pozityvus mąstymas, o taip pat gerins kraujo apytaką bei bus atsakingas už svorio kontrolę. 

  Sodalitas - tiesa, harmonija aplinkoje, tvirtybė, valios ugdymas, emocijų raminimas, ištvermė, skysčių organizme perdirbimo skatinimas, imuninės sistemos stiprinimas. 

  Tigro akis - garantuos sėkmę ir įkvėps nuoširdumą, padės susikaupti.

  Rožinis kvarcas - suteiks meilės sau ir aplinkiniams, didins sąmoningumą, užtikrins gerą nuotaiką, vidinę ramybę, sureguliuos miego ciklą. 

  Lava - stiprins imunitetą ir suteiks raminančią, bet labai intensyvią energiją.