Apyrankė NORIM IR GALIM

 • Kraunamos nuotraukos

  Apyrankė NORIM IR GALIM

  21 
  Į krepšelį 

  "Vien tik norais nieko nepasieksi. Bet kai tavo vizija veda tave pirmyn, tu nori daryti tai, kas padėtų ją įgyvendinti. Tu neverti savęs per jėgą, tiesiog troškimas būna toks stiprus, kad imi daryti tai, ko anksčiau net nežinojai, kad sugebi." /Spencer Johnson/


  Apyrankė, į kurią sudėti visi mineralai, kurių fizinio poveikio savybės tinka lieknėjimui ir svorio kontrolei, tiems kas tiki mineralų galia. Tačiau tai ir įsimintino grožio papuošalas.  

   

  /Natūralūs mineralai - sodalitas, labradoritas, rožinis kvarcas, magnetinis hematitas, gėlavandenis perlas, apatitas ir citrinas. Karoliukų dydis 10 mm. Detalės nerūdijantis plienas. Pakabukas dobilas - sėkmės ir norų išsipildymo simbolis. Tinka riešui nuo 15 iki 21 cm. Nerekomenduojama nešioti šalia laikrodžio, nes apyrankėje yra akmenukas su magnetu./

 • Sodalitas – tiesa, harmonija aplinkoje, tvirtybė, valios ugdymas, emocijų raminimas, ištvermė, skysčių organizme perdirbimo skatinimas, imuninės sistemos stiprinimas.

  Labradoritas – kantrybė, ištvermė, energija, tikėjimas savo vidinėmis galiomis, streso valdymas, neveiklumo įveikimas, medžiagų apykaitos greitinimas.

  Rožinis kvarcas – meilė sau ir aplinkiniams, sąmoningumas, geros nuotaikos užtikrinimas, vidinė ramybė, viso organizmo veiklos aktyvinimas, miego ciklo sureguliavimas.

  Hematitas – jėga, ryžtas, sveikata, atsparumas, streso valdymas, pozityvus mąstymas, kraujo apytakos gerinimas.

  Perlai – mineralas, kuris suteikia pasitikėjimo savo jėgomis ir mažina emocinius svyravimus. Jų poveikis kūnui: skatina medžiagų apykaitą, stiprina kaulus ir visus audinius, balansuoja kūno skysčius.

  Apatitas – meilė sau, išsilaisvinimas iš negatyvių minčių, motyvacijos skatinimas, apetito slopinimas, streso valdymas, nuovargio mažinimas.

  Citrinas – optimizmas, gyvenimo džiaugsmas ir aktyvumas, koncentracija, pasitikėjimas savimi, medžiagų apykaitos greitinimas.