Apyrankė MANO VIDINĖ SAVIJAUTA

 • Apyrankė MANO VIDINĖ SAVIJAUTA

  „Kad ir kaip sunku būtų buvę vakar, visada gali šiandien pradėti iš naujo.“ /Buda/ 

   

  /Apyrankėje parinkti mineralai, kurių paskirtis - "susitvarkyti" su savimi visomis prasmėmis - išsivaduoti iš neigiamos elgsenos, blogų įpročių, klaidingų sprendimų, negatyvumo, nerimo, pykčio ir ramiai įvertinus situaciją, priimti drąsius teisingus sprendimus bei keliauti pasitikti visokeriopos sėkmės. Natūralus akmuo amazonitas ir lazuritas. Karoliukų dydis 8 mm. Gėlavandenis perlas, dydis 10-12 mm. Hematito akmens kubeliai, dydis 6x6 mm. Natūralios kriauklytės 12×16 mm. Apvalaus pynimo 0,5 mm mėlyna virvutė, ji neatsitiktinai mėlyna, nes būtent tamsiai mėlyna spalva simbolizuoja nekintančias vertybes ir patikimumą. Apyrankės dydis reguliuojasi, tiks riešui nuo 15 iki 20 cm./ 

   

  AMAZONITAS – drąsos ir sprendimų akmuo. Jis ramina besikeičiančias nuotaikas, protą, vidinius prieštaravimus, malšina ilgesį ir širdies skausmus, apsaugo nuoblogų įpročių ir mažina nerimą bei susierzinimą. Amazonitas skatina verbalinę saviraišką, mąstymo gebėjimus, kūrybiškumą, intuiciją, pasitikėjimą savimi, stiprina nervų sistemą, atpalaiduoja. Tai akmuo, kuris suteikia vilties ir ištvermės, padeda priimti sunkius sprendimus, padeda skleisti gerumą.

   

  LAZURITAS – tiesos akmuo. Šis akmuo gerina emocinę, fizinę, dvasinę ir psichinę būklę, suteikia ramybę. Lazuritas skatina pamąstymus apie gyvenimo prasmę, ramina nervinę sistemą ir mažina įtampą, pyktį, nusivylimus. Jis padeda pritraukti tikrą dvasinę meilę ir yra galingas ištikimybės amuletas. Lazuritas suteikia visapusę apsaugą ir padeda išvengti pikto likimo bei sunkių minčių. Šis akmuo – tai susikaupimas, išmintis, sėkmė, meilė.

   

  PERLAI – suakmenėjusi ašara. Perlai pritraukia meilę, pinigus, visokeriopą sėkmę, suteikia apsaugą. Perlai saugo motinystę, užtikrina sėkmingą nėštumą. Jie suteikia išminties per patirtį, mažina nervingumą, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras. Perlai taip pat skatina gerumą, garantuoja ilgaamžiškumą, išsaugo grožį ir jaunystę.

   

  HEMATITAS – raminantis, įžeminantis akmuo, padedantis išlaikyti pusiausvyrą tarp kūno, proto ir dvasios. Jis suteikia proto aiškumą ir padeda susikaupti ties šia akimirka, saugo nuo neigiamos energijos ir stiprina intuiciją. Hematitas suteikia jėgos, gyvybingumo, koncentruoja dėmesį į gyvenimo kokybės pagerinimą, padeda įveikti stresą. Tai akmuo, teikiantis savarankiškumą, pykčio ir nerimo įveikimą, pozityvų mąstymą.