Apyrankė KARALIENĖ

 • Apyrankė KARALIENĖ

  1885
  29  Sutaupykite 1015
  Pasiūlymas galioja iki 2023-02-15
  Į krepšelį 

  /Itin aukštos kokybės akmuo akvamarinas ir rožinis kvarcas. Gėlavandeniai perlai. Karoliukų dydis 10 mm. Perlų dydis 10 x 11 mm ir 4 mm.  Nerūdijančio plieno detalės. Pakabukas dobilas - sėkmės ir norų išsipildymo simbolis. Tinka riešui nuo 15 iki 21 cm./

   

  AKVAMARINAS – akmuo, suteikiantis įžvalgos, drąsos ir laimės, užtikrinantis ilgalaikius ir sėkmingus santykius. Tai akmuo, kuris teikia mintims aiškumo, supratimo ir tolerantiškumo, skatina naujas idėjas, padeda išlaikyti emocinę pusiausvyrą, todėl ypač tinka kritiniais gyvenimo tarpsniais. Akvamarinas – akmuo, kuris suteikia kantrybės užbaigiant pradėtus darbus, įžvalgos, pamatymui naujų kelių, skatina siekti užsibrėžtų tikslų. Taip pat, tai dvasingumo ir sielos praskaidrėjimo akmuo.

   


  ROŽINIS KVARCAS – meilės, švelnumo, gerumo ir vidinės ramybės akmuo. Dažniausiai rožinis kvarcas yra naudojamas meilės ritualams, nes skatina meilę, ir jausmingumą, atpalaiduoja. Tai galingas neišreikštų teigiamų jausmų, talentų ir saviraiškos akmuo. Šio kristalo energija skatina imlumą grožiui, menui, išlaisvina vaizduotę. Rožinis kvarcas pripildo gyvenimą vidine ramybe, išmintimi, sąmoningumu ir harmonija. Taip pat šis akmuo skatina intuiciją, meilę sau ir kitiems bei pozityvų požiūrį į gyvenimą, moko atleisti.

   


  PERLAI – suakmenėjusi ašara. Perlai pritraukia meilę, pinigus, visokeriopą sėkmę, suteikia apsaugą. Perlai saugo motinystę, užtikrina sėkmingą nėštumą. Jie suteikia išminties per patirtį, mažina nervingumą, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras. Perlai taip pat skatina gerumą, garantuoja ilgaamžiškumą, išsaugo grožį ir jaunystę.