Apyrankė GYVENIMO GALIA

 • Kraunamos nuotraukos

  Apyrankė GYVENIMO GALIA

  21 
  30  Sutaupykite 9 
  pasiūlymas galioja iki 2022-10-31
  Į krepšelį 

  Senoviniame traktate rašoma: “Rubinas suteikia savininkui liūto jėgą, erelio narsą ir gyvatės išmintį…” 

   

  /Aukštos kokybės 3-4 mm dydžio natūralus akmuo rubinas. Netaisyklingos forrmos barokinis gėlavandenis perlas 12-14 mm.  Tinka riešui nuo 16 iki 21 cm. Detalės - nerūdijantis plienas./  

   

  RUBINAS (valia) – drąsos, ryžto, valios, intelekto ir lyderio pozicijos akmuo, kuris stimuliuoja pagrindinę čakrą, padidindamas gyvybinę energiją. Šis mineralas skatina aiškesnį protą, aukštą motyvaciją ir susikoncentravimą, suteikia pasitikėjimo savimi, įneša ryžtingumo, kurio dėka žmogus siekia gerovės bei užsibrėžtų tikslų.
  Senovėje rubinais buvo puošiamos karūnos, nes šis brangakmenis turėjo karališkos valdžios simbolį. Tuo metu rubino reikšmė buvo itin svarbi, jis asocijavosi su valdžia, turtais ir didele galia, o taip pat buvo manoma, jog rubinas stiprina žmogaus energetinį lauką ir ugdo dvasinį tobulėjimą.
  Rubinai laikomi ir meilės mineralais, nes jie sužadina aistrą, skatina seksualumą, stiprina tarpusavio ryšį.
    

   

  PERLAI (džiaugsmas) – suakmenėjusi ašara – tikriausias laimės talismanas. Savo šeimininkui jie atneša džiaugsmą ir norų išsipildymą. Perlai pritraukia meilę, pinigus, visokeriopą sėkmę, suteikia apsaugą, saugo motinystę, užtikrina sėkmingą nėštumą. Jie suteikia išminties per patirtį, mažina nervingumą, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras. Perlai taip pat skatina gerumą, garantuoja ilgaamžiškumą, išsaugo grožį ir jaunystę.