Aksesuaras / Akinių laikiklis VISUMA

 • Kraunamos nuotraukos

  Aksesuaras / Akinių laikiklis VISUMA

  26 
  Į krepšelį 

  /Natūralus akmuo oniksas, perlai, ametistas, gintaras. Karoliukų dydis 4 mm. Visas ilgis 78 cm.
  Itin kokybiškos detalės. Pridedamas išsamus aprašymas./

   

  „Viskas laiku ateina tiems, kurie moka laukti.“
  /Onorė de Balzakas/ 
    

 • 1. Pagrindas - baltas oniksas, stiprus apsauginis akmuo, suteikiantis stabilumo ir pusiausvyros.

  ONIKSAS – stiprus apsauginis akmuo, suteikiantis stabilumo ir pusiausvyros. Oniksas subalansuoja vyriškas ir moteriškas energijas, padeda suvaldyti aistras ir emocijas. Šis akmuo padeda atsikratyti blogų įpročių, stiprina savikontrolę ir mažina stresą. Tai ryžto, ištvermės ir sveiko pasitikėjimo savimi išsiugdymo akmuo. Oniksas žadina entuziazmą, stiprina išminties galią, skatina loginį mąstymą, kviečia į gyvenimo sėkmę.

  2. Sidabro (tarp onikso) ir aukso spalvos (tarp perlų) hematito akmens smulkūs intarpai, kad būtų galima derinti ir prie aukso, ir prie sidabro spalvos kitų papuošalų.

  3. Gėlavandeniai perlai, kaip be jų, juk jie - pritraukia meilę, pinigus, visokeriopą sėkmę, suteikia apsaugą, o taip pat skatina gerumą. Ir labai gražu.
  PERLAI – suakmenėjusi ašara. Perlai pritraukia meilę, pinigus, visokeriopą sėkmę, suteikia apsaugą. Perlai saugo motinystę, užtikrina sėkmingą nėštumą. Jie suteikia išminties per patirtį, mažina nervingumą, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras. Perlai taip pat skatina gerumą, garantuoja ilgaamžiškumą, išsaugo grožį ir jaunystę.

  4. Du natūralaus akmens karoliukai - ametistas, akmuo, suteikiantis vidinę ramybę, saugantis nuo neapgalvotų sprendimų ir neigiamos energijos. Ametistas taip pat pritraukia tikrą, tyrą emocinę meilę. Antrasis mineralas - Baltijos gintaras, kuris neša sveikatą, ilgaamžiškumą, sėkmę šeimoje, suteikia pastovią ir saikingą gerovę.
  AMETISTAS – akmuo, suteikiantis vidinę ramybę, padedantis medituoti, saugantis nuo neapgalvotų sprendimų, nesusivaldymo, pagundų. Ametistas yra labai efektyvus, kaip gydymo akmuo nuo įvairių priklausomybių. Nešiojamas prie kūno, jis mažina pyktį, nekantravimą, skatina objektyvumą. Šis akmuo saugo nuo neigiamos energijos, padeda efektyviau bendrauti, suteikia iškalbingumo. Ametistas pritraukia tikrą, tyrą emocinę meilę. Tai akmuo, kuris simbolizuoja gydymą, taiką, ramybę, meditaciją, apsaugą, intuiciją, dvasingumą ir meilę.
  GINTARAS - apvalymo akmuo. Jo funkcija yra apvalyti nuo visko, kas nenatūralu. Jis žadina tikrumą ir nuoširdumą santykiuose, ne baimę atsiverti ir su džiaugsmu priimti tai, ką duoda ši diena, iki galo būnant joje. Dvasiai gintaras - tikrumas, kryptingumas, vidinė harmonija ir stiprybė, optimizmas. Protui ir emocijoms - paslankumas, kūrybiškumas, pagalba neskubėti priimant sprendimus, atpalaidavimas, įtampos sumažinimas. Kūnui - universalus organizmo valytojas, ypač naudingas esant centrinės nervų sistemos sutrikimams, virusinėms ligoms. Poveikis išorei: sveikata, ilgaamžiškumas, sėkmė šeimoje, pastovi ir saikinga gerovė.

  5. Du laikiklių variantai - specialūs tvirtinimai akinių rėmeliams ir karabinai, kuriais, esant pageidavimui, galima sujungti gaminį ir jis taps kaklo papuošalu.