Aksesuaras / akinių laikiklis MANO SĖKMĖ

 • Kraunamos nuotraukos

  Aksesuaras / akinių laikiklis MANO SĖKMĖ

  26 
  Į krepšelį 

  „Sėkmė neateina pas tave... tu eini pas ją.“
  /Marva Collins/ 

   

  /Natūralus akmuo oniksas, perlai, lazuritas, gintaras. Karoliukų dydis 4 mm. Visas ilgis 78 cm. Itin kokybiškos detalės. Pridedamas išsamus aprašymas./

 • 1. Pagrindas - juodas oniksas, stiprus apsauginis akmuo, suteikiantis stabilumo ir pusiausvyros.

  ONIKSAS – stiprus apsauginis akmuo, suteikiantis stabilumo ir pusiausvyros. Oniksas subalansuoja vyriškas ir moteriškas energijas, padeda suvaldyti aistras ir emocijas. Šis akmuo padeda atsikratyti blogų įpročių, stiprina savikontrolę ir mažina stresą. Tai ryžto, ištvermės ir sveiko pasitikėjimo savimi išsiugdymo akmuo. Oniksas žadina entuziazmą, stiprina išminties galią, skatina loginį mąstymą, kviečia į gyvenimo sėkmę.

  2. Sidabro (tarp onikso) ir aukso spalvos (tarp perlų) hematito akmens smulkūs intarpai, kad būtų galima derinti ir prie aukso, ir prie sidabro spalvos kitų papuošalų.

  3. Gėlavandeniai perlai, kaip be jų, juk jie - pritraukia meilę, pinigus, visokeriopą sėkmę, suteikia apsaugą, o taip pat skatina gerumą. Ir labai gražu.
  PERLAI – suakmenėjusi ašara. Perlai pritraukia meilę, pinigus, visokeriopą sėkmę, suteikia apsaugą. Perlai saugo motinystę, užtikrina sėkmingą nėštumą. Jie suteikia išminties per patirtį, mažina nervingumą, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras. Perlai taip pat skatina gerumą, garantuoja ilgaamžiškumą, išsaugo grožį ir jaunystę.

  4. Du natūralaus akmens karoliukai – lazuritas, kuris gerina emocinę, fizinę, dvasinę ir psichinę būklę bei suteikia ramybę ir Baltijos gintaras, kuris neša sveikatą, ilgaamžiškumą, sėkmę šeimoje, suteikia pastovią ir saikingą gerovę.
  LAZURITAS – tiesos akmuo. Šis akmuo gerina emocinę, fizinę, dvasinę ir psichinę būklę, suteikia ramybę. Lazuritas skatina pamąstymus apie gyvenimo prasmę, ramina nervinę sistemą ir mažina įtampą, pyktį, nusivylimus. Jis padeda pritraukti tikrą dvasinę meilę ir yra galingas ištikimybės amuletas. Lazuritas suteikia visapusę apsaugą ir padeda išvengti pikto likimo bei sunkių minčių. Šis akmuo – tai susikaupimas, išmintis, sėkmė, meilė.
  GINTARAS - apvalymo akmuo. Jo funkcija yra apvalyti nuo visko, kas nenatūralu. Jis žadina tikrumą ir nuoširdumą santykiuose, ne baimę atsiverti ir su džiaugsmu priimti tai, ką duoda ši diena, iki galo būnant joje. Dvasiai gintaras - tikrumas, kryptingumas, vidinė harmonija ir stiprybė, optimizmas. Protui ir emocijoms - paslankumas, kūrybiškumas, pagalba neskubėti priimant sprendimus, atpalaidavimas, įtampos sumažinimas. Kūnui - universalus organizmo valytojas, ypač naudingas esant centrinės nervų sistemos sutrikimams, virusinėms ligoms. Poveikis išorei: sveikata, ilgaamžiškumas, sėkmė šeimoje, pastovi ir saikinga gerovė.

  5. Du laikiklių variantai - specialūs tvirtinimai akinių rėmeliams ir karabinai, kuriais, esant pageidavimui, galima sujungti gaminį ir jis taps kaklo papuošalu.